Upozorňujeme na podvodníkov

Na území Slovenska boli zaznamenané nové prípady podvodov na senioroch. Prosíme, povedzte to svojim rodičom a starším susedom. Obec Beckov na to upozornilo Ministerstvo vnútra SR Odbor prevencie kriminality kancelárie ministra vnútra.

Neznáme osoby kontaktujú telefonicky alebo osobne seniorov s požiadavkou zmerania teploty, ponúkajú pochybné farmakologické prípravky a podobne.

Ak ste senior, nereagujte na takúto ponuku. Ak máte v rodine alebo v bytovke seniora, povedzte mu o tom.

Nedovoľme, aby podvodníci zneužívali súčasnú situáciu vo svoj prospech. Ak budete svedkom obdobného konania, kontaktujte políciu č. 158, alebo starostu obce 0905 506 021, prípadne pracovníkov obecného úradu 77427 721, 722, 723.